ZSOLNAI RÓBERT HIVATALOS HONLAPJA
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Menü
 
Üdvözlés

Nagyon sok szeretettel köszöntünk mindenkit ZSOLNAI RÓBERT oldalán...Jó szórakozást kívánunk...

Üdv: Robi és Petra

 
ZSOLNAI RÓBERT
 
WELCOME
 
Amit eddig még nem lehetett tudni Zsocáról...
 
CONNETING....
 
Tipp-mix Teremlabdabajnokság 2007.
 
CSAK A LOKI!!!!
 
A magyar NB1-ben szereplő csapatok oldalai
 
Szerkesztőség...:)
 
ITT LEHET ÜZENNI ROBINAK!!!
[59-40] [39-20] [19-1]

2007.06.02. 06:33 Idézet
Mi vagyunk a királyak Robival ak élen!! Felejthetetlen volt szombat 3órától 22óráig. KIRÁLYAK VAGYUNK. TCHANA, TULIO menjen,jöjjön DEMJÉN CZITKOVICS és BoGDANOVICS

2007.05.29. 12:00 Idézet
GRATULA!

2007.05.29. 11:59 Idézet
BAJNOCSAPAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2007.05.29. 11:59 Idézet
Szia Robi! Nagyon jók voltunk! Szeretnék gratulálni neked! Hajrá,Loki!Bendó

2007.05.26. 23:25 Idézet
Bajnok csapat!!Szép volt fiúk!!Grat!!

2007.05.11. 20:33 Idézet
Loki a király! győzni fogunk a REAC ellen,merthogy MI VAGYUNK A LEGNAGYOBBAK!

2007.05.11. 20:32 Idézet
Szép volt fiúk!!!

2007.05.11. 20:32 Idézet
BBBBBAAAAAAJJJJJJNNNOOOOOKKKKKCCCCCCCSSSSSAAAAAAAAPPPPPAAAATTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

2007.05.11. 20:31 Idézet
Böőr Zoli játszott a Fehérvár-Győri ETO meccsen! Jól játszottál Robi! Amikor Beránek idejött,nem tudtam hogy ilyen jó edző. CSAK A LOKI!!!Máté

2007.05.06. 07:36 Idézet
ENGEM NEM ÉRDEKEL MÁS,A VALLÁSOM SE MÁR,CSAK A DEBRECEN,CSAK A DEBRECEN,CSAK A DEBRECEN.

2007.05.06. 07:33 Idézet
Csá,Robi!Remélem hamar betalálsz! Mi mindig veletek vagyunk és csak ennyi: MINDENT BELE! BÉLA Salzburgból! Voltam egy Salzburg-Austria Wien meccsen és nem volt jobb színvonal. A meccs 2:1 lett. Bodnár Laci végig a pályán volt! Sok sikert!

2007.05.05. 20:15 Idézet
Szia Zsoca! Szerintem eldőlt! 8 pont maradt az előnyünk 3 fordulóval a vége előtt. Sok sikert,legyél itt bajnok!

2007.05.05. 10:16 Idézet
ZSOLNAI RÓBERT-nek! Szia Róbert! Én DVTk szurkoló vagyok,de szeretem a Debrecent. Kár hogy kikaptatok a parasztoktól. Sok sikert Debrecenben. Hajrá,Diósgyőr,DVSC!Bazsi

2007.04.29. 06:52 Idézet
Szép volt fiúk! EZ DEBRECEN! Már csak az MTK botlana Székesfehérváron és akkor a mi hétvégénk! Jó voltál Róbert! Sok sikert! Viktesz

2007.04.28. 14:01 Idézet
Szia Zsoca! Nagyon jól játszol! Nagyon szeretünk! Nagyon sok sikert neked és örömöt, boldogságot kívánok családodnak! SZERETÜNK! Győzzetek a Győr ,a Honvéd,UTE,REAC,Zalaegerszeg és a Sopron ellen is!Sok sikert mégegyszer!Niki19

2007.04.09. 13:31 Idézet
DEBRECENI SZURKOLÓNAK!!!!!BOCS SEBRECENIT ÍRTAM!Betti

2007.04.09. 13:30 Idézet
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPET MINDEN SEBRECENI SZURKOLÓNAK ÉS HONLAP OLVASÓNAK! Betti

2007.04.09. 13:28 Idézet
Hajrá,Loki! Nyerni fogtok az MTK ellen. Az én kezdőm az MTK ellen: Csernyánszki,Mészáros.,Bíró,Komlósi,Szatmári, Kiss Z.,Tulio,Vukmir,Dzsudzsák,Zsolnai,Sidobe Kispadosok:Balogh,Szűcs I.,Dombi,Issiemou, Sándor T.,Tchana,Stojkov Eltíltva:Leandro de Almeida,Bernáth Csaba Kellemes ünnepet! Peti

2007.04.09. 13:19 Idézet
Szia Robi! De jó forába vagyunk! Szerintem megverjüg az MTK-t, ZTE-t és mindenkit! BAJNOKOK LSZÜNK! LOKI4EVER 2 BAJNOKI CÍM 2 MAGYAR KUPA 2 SZUPERKUPA EZ DEBRECEN...

2007.04.08. 14:23 Idézet
Kedves Zsoolesz! Nagyon szép volt Leo gólja. Jók voltatok. Szeretném hogy végre betalálj. Mi kiállunk melletted!! Sok sikert! pETI,bÉCUS,nNIKI

[59-40] [39-20] [19-1]

 
Belépés köszöntő
 
Napi bölcsesség
 
NÉVNAP!!!!
 
Számláló
látotagó olvassa a lapot.
 
ZSOLESZ....2006
 
BOLDOG NÉVNAPOT!!!
 
ENNYIEN LESTEK MÁR IDE
Indulás: 2006-11-25
 
Miből lesz a cserebogár...:D
 
Egyéb focis linkek
 
Szurkolói oldalak
 
Következő mérkőzés
 
Jobb klikk gátló
 
KEDZDŐLAPNAK!!!
Beállítás Kezdőlapnak!
 
Linkváltó
 
egérkövető
 
scroll
 
Egér
 
Négyikon tiltás
 
ZSOLNAI RÓBERT 2006
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA